PõnevusloengudHead eduhuvilised, soovime teile meeldivaid eduarendavaid
kohtumisi järgmistel teemadel

1. Maagilised võluvahendid kõikide hädade vastu
(püramiidid, magnetplaadid,  tiibeti-india piimaseen, DMSO, magneesium,  südamevitamiin Panangin, Himalaya Septilin, polüvitamiin Centrum, Bio-Glükoosamiin ja Bio-Kalaõli, vitamiin D3, pähklid, rosinad, kõrvitsaseemned, toiduõlid, ehedad metsa- ja aiaviljad) 

2. Armaghedon
(armastuse mentaalsus, armastuse formatsioonid, sisulise armastuse liigid, armastuse magnetism, armastuse TRIA, armastuse labor, armastuse MAAJA, armastuse (l)eksikon, armastuse kevad, Sinu armastuse mudel (karakterid, bioenergiad, sobivus), Sinu armastuse kodu, Sinu armastuse võimed ja ohud, armastuse suvi, armastuse programmeerimine, armastuse sügis, armastuse tunnistused, armastuse talv, armastus läbi elu)

3. Pendlipraktika - bioinformaatika
(pendlitüübid ja -kaardid, pendli kasutamise meetodid, vastused küsimustele infoväljast, biovälja ja tervisliku seisundi määramine, bioenergeetilise sobivuse hindamine, loodus- ja tehisväljade, veesoonte, anomaaliate diagnoosimine)

4. Elukaar
(tarkuseterad, elukõver, sünnipärased energiad, tervis, armastus, sensitiivsus, ingel-kaitsja, saatus, karakterid, intellekt, eluküsimused, edu, karjäär, sotsiaalne heaolu, arengutee, juhised eluedu tagamiseks) 

5. Püramidoloogia
(uue ja vana maailma imed, vormienergiad, püramiidivormid ja -energiad, Maa kiirgusväli, püramiidid elu- ja ravi otstarbeks, püramiidid maailmas, mudelpüramiidid, topeltsõrestikpüramiidid, püramiidi tööpõhimõte, bioinformaatika ja -energeetika)

6. Mantika
(talismanid, amuletid, salamärgid ja -sõnad, ennustamiskunst, saladused, maagia, mõistatused, kõrge teadmine ja tarkus, tarkade kivi, jumalad, müsteeriumid, muundamised, hingestamine, usk, atavism, surematus, vaim, paradiis, üleloomulik, pühad märgid)

7. Võlumantrad
(kaitset pakkuvad,  psüühikat tasakaalustavad, reaalsust loovad, aurat puhastavad, tervist parendavad, võimalusi broneerivad, negatiivset infot kustutavad, elu- ja edutaset arendavad)


Edulektor: Dr. V. Viljasoo

Loengu kestus: kokkuleppeliselt 1,5...3,0 tundi
Loengu tasu: kokkuleppeline

Kirjuta meile: info@aratava.ee

Maagilised võluvahendid kõikide hädade vastu

Loengu kirjeldus

Loengul demonstreeritakse esimese maagilise võluvahendina kodustes tingimustes kasutatavaid väiksemaid ja suuremaid sõrestikpüramiide ja magnetplaate,  põhjendatakse nende nii tervistava ja vaimsust ergutava energia toimet, kui ka  kaitsevõimet geopatogeensete mõjude eest ning käsitletakse juhiseid nende valmistamiseks ja kasutamiseks. 

Teise maagilise võluvahendina käsitletakse tiibeti-india piimaseent ja esitatakse selle kasutamisjuhised tervise taastamiseks ja hoidmiseks. 

Kolmanda võluvahendina käsitletakse DMSO-d, esitatakse selle vesilahuse valmistamis- ja  kasutamisjuhised ajuinsuldi vältimiseks, kaela- ja õlavöötme vaevustest vabanemiseks. 

Neljanda võluvahendina käsitletakse magneesiumit, esitatakse selle vesilahuse valmistamis- ja kasutamisjuhised lihaselistest vaevustest vabanemiseks. 

Viienda võluvahendina käsitletakse  ehedaid ja tehisvitamiine-toidulisandeid  hea tervise ning töövõime tagamiseks. 

Loenguteema seondub ka niisuguste probleemidega nagu: mobiiltelefonide kiirgused, kaugseire voolumõõturite summaarne kiirgus, kõrgepingeliinide ja –alajaamade elektriväljad, mikrolaineahju kiirgus, valguslampide kiirgused, sidemastid ja -jaamad, satelliitantennid, wifi-väljad, tehismaterjalid, sünteetilised tekstiilmaterjalid ja muud tehiskiirgused, mis võivad häirida ja kahjustada meie tervist.

Armaghedon

Loengu kirjeldus

Kui Sa oled oma elus märganud, et mõni inimene on rohkem tervem või haigem, või mõnel inimesel on rohkem või mõnel vähem armastust, energiat, intellekti või edu, karjääri või raha, siis oled seda ka põhjusega teinud, sest me kõik oleme sünnist alates erinevate eeldustega kõike seda omama.

Loeng avab inimese eluedu käsitluse ja isikliku eluedu olemuse elu- ja edukõvera alusel ning eluedukuse saladused sünnipäraste eeldustena.

Esitlus käsitleb eluedu nauditavust Armaghedoni tähenduses, mis ühendab maagilise elu ja armastuse terviklikuks.

Pendlipraktika - bioinformaatika

Loengu kirjeldus

Elu on täis meeldivaid ja huvitavaid teadmisi, samas on osa nendest meile tähtsusetud ja isegi ohtlikud. Teema on eriti ajakohane nüüdisaegsel infoajastul, mil peale teabeleviallikate on oluline teha just isiklikult ainuõigeid otsuseid ja valikuid. Eluliselt tähtis on osata jääda iseendaks ja järgida peale sisetunde ka erapooletu infovälja sõnumeid. Räägime saladusliku pendli kasutamisest ja teabe meelelisest diagnoosimise

Teabe meelelise diagnoosimise oskused tekivad kõige paremini pendli praktilisel kasutamisel õiget meetodit järgides. 

Meie aju on võimeline omandama selleks süsteemset närvimustrit ja pendliga õige praktiseerimise tulemusena omandama vahetult aju abil teabe vastuvõtmist nii numbrilistes väärtustes, kui ka kommentaarides. Omandame pendli kasutamise õiged ja praktilised oskused selleks, et iseseisvalt edaspidi edukaks teabevalitsejaks olla.


Elukaar

Loengu kirjeldus
   

Kui Sa oled oma elus märganud, et mõni inimene on rohkem tervem või haigem, või mõnel inimesel on rohkem või mõnel vähem armastust, energiat, intellekti või edu, karjääri või raha, siis oled seda ka põhjusega teinud, sest me kõik oleme sünnist alates erinevate eeldustega kõike seda omama. 

Loeng avab inimese elukaare saladused nii sünnipäraste eeldustena bioenergias, tervises, armastuses, sensitiivsuses, saatuses, edus, karjääris, sotsiaalses heaolus ja elukaare (elukõver) kulgemise tasemetes ning kaaslaste andmetega sobivustes. Lisaks käsitleb loeng inimese isikliku edu olemust edukõvera alusel ja edukuse saladusi sünnipäraste eeldustena kuu- ja aastaedus.


Püramidoloogia

Loengu kirjeldus

Kuidas on võimalik tänapäeva elukeskkonnas vältida haiguste teket ja vananemist? Üheks võimalikuks lahendiks on püramiidienergia kasutamine, mille kasulikkust ja rakendusvõimalusi on ülemaailmselt uuritud juba aastatuhandeid.

Mis on püramiidienergia kasutamise eesmärgiks? Püramiidienergia kasutamise eesmärgiks on tagada inimesele vahetult või toidu läbi organismi kosutav, tervistav ja noorendav toime.

Mis on püramiidienergia kasutamise ülesandeks? Püramiidienergia kasutamise ülesandeks on suurendada meid ümbritsevas elukeskkonnas miinuslaenguga hapnikuioonide osakaalu ja seda ka toidus ning joogivees.

Kuidas on võimalik püramiidienergiat rakendada? Püramiidienergiat on võimalik rakendada mitmel erineval viisil ja otstarbel.

Mida teeb püramiidienergia? Tervistav püramiidienergia tasakaalustab organismi vedelate ja tahkete elektrolüütide talitluslikku seisundit, loob moodustuva osooni mõjul tervistava ja bakterivaba keskkonna, aitab paremini vähendada päevaväsimust ja suurendada väljapuhkamist, tugevdab inimese immuunsüsteemi ja vastupanuvõimet haigustele ning aeglustab organismi bioloogilist vananemist.


Mantika
Loengu kirjeldus

Mantika,
oletatav kunst tulevikku mõistatada ja „jumalate“ või „saatuse“ otsust teada saada. Õpetus sellest kelleks Te saate. Teadmine Loojast ja Valitsejast. Etteennustamine ja ettekuulutamine. Pühitsemine ja surematus. Isikliku mana saavutamine ja suurendamine, manamisvõime ja -kunst.


Edu meile kõigile!

Aratava OÜ