Edualane nõu


Küsida võib kõike, kuna tegelikkuses on ka kõik vastused olemas!

Nõuande eesmärk on anda vastuseid erinevatel teemadel esinevatele küsimustele. 

Nõustamise metoodika põhineb õigete valikute, otsuste ja lahendite määramisel!

Keerukamate probleemide puhul võib algatatud küsimis-vastamisalane nõuandeteenus kvalifitseeruda
kokkuleppel  tava- või telefoninõustamiseks.


Näiteid teemadestSuhted
(sobivus partneriga, probleemid töösuhetes või kodus, ...).

Tervis (vaevused, tervisehädade põhjused, võimalikud lahendused, ...).

Elukeskkond (koduenergiad, püramiidienergia, istumis- ja magamiskohad, ehitus- ja viimistlusmaterjalid, ...).

Töö ja karjäär (probleemid ja väljakutsed, õigete valikute tegemine, ...).

Ettevõtlus (ettevõtluse alustamine, võimalused, ettevõtte areng ja eesmärgid, ...).

Mentaalne biolokatsioon (pendli valik ja kasutamismeetodid, küsimus-vastused infoväljast, ...).

Sünnipärased eeldusandmed (elu- ja edukõvera ning muude edutootedega seotud küsimused, ...).


Küsi edualast nõu!

Email again:

Kirjaliku nõuande saadame Sulle kahe tööpäeva jooksul maksejärgselt e-posti aadressile!

Lisa ostukorvi
10 €


Näiteid küsimustestSoovin osta maja oma sünnikülas. Küsimus: Kas maja on hea energiaga? (kohalikud kahtlustavad majal halba energiat?) Olen veidi skeptik, aga tahan enne suuri elumuutusi olla kindel, et see maja meile halba ei too (kirjaga on kaasa lisatud maja asukoht ja pildid).

*

Mind huvitab endiselt bioenergeetika ja olen Teie saadetud õppematerjalidega tööd teinud. Paraku sellest ei piisa, sest oskus elu-ja edukõverat sügavuti tõlgendada ja lugeda ning oskuslikult neid teadmisi ka kasutada, jääb siiski iseseisvalt pusimisest väheseks. Tekib küsimusi, millele ise veel vastata ei oska.
Milliseid võimalusi Te omalt poolt pakute eelnimetatud teemade õppimiseks?

*

Soovin selgitust, mida tähendavad karakterstroloogilise sobivuse kaardi peal inimese jaoks I, II, III, IV stabiilsus?

*

Mida õppida ja mis järeldused teha sellest, et meil mehega "Elukõveras" seob armastus elu küsimused? Mida see täpselt tähendab? Kas Te seletaksite ka lahti mõiste- Vaba Tahe?

*

Sooviksin Teilt uurida, et kuidas täpsemalt püramiidienergia tekib ja mis on selle positiivsed ja negatiivsed mõjud inimese tervisele?

*

Plaanin vahetada töökohta ja praegu on valikutes 3 varianti, palun valige infoväljast diagnoosimeetodil allolevast nimekirjast minu jaoks sobivaim.

*

Palun Teilt häid juhiseid ja nõuandeid, kuidas ja mis otstarbel on pendlit kõige õigem kasutada.

* 

Olen käinud Teie kursustel ja mitmeid kordi erinevatele inimestele elukõveraid tellinud. Ikka ja jälle tekib mul küsimus oma tütre kohta. Elukõvera järgi on tema "roomaja" tasemel. Muidu tragi ja arukas laps aga küsimärk on tema tuleviku kohta. Meie perel on kõigil elukõveras nullpunkte ja kõrgeid tõuse ning tundub, et nii on ka läinud. Aga miks on meie tütre elukõver madalal tasemel? Kas seda on võimalik kommenteerida?

*

Kirjutan Teile seetõttu, et tahaksin nõu küsida. Te olete mulle ka teinud elukõvera ja tahaksin nõu küsida, kuidas saaks armastuse arvväärtust "0" muuta. Probleem on minu jaoks ka seetõttu tähtis, et armastus seob elukõveras minu elu küsimused ja kui ma oma südames rahu ja õnne ei leia, siis ei suuda ma ka täisväärtuslikult Teisi aidata ja oma eluteed edasi minna nii, et mu vaim sellega täielikult rahul oleks. 

*

Olen huviga lugenud artikleid ja kirjutisi püramiidide kohta ja nende tõestatud ja tõestamata mõjudest ja ilmingutest. Ka mul endal ripub juba mõnda aega üks omavalmistatud püramiidi „koopia“ magamistoas voodi kohal... Kuid hetkel otsin ma uurimistöid, kirjutisi, artikleid maakiirguse ja energiavööndite kohta ning nende uuritud mõjudest elus- ja eluta loodusele, inimestele jne... Olen omal käel pildadega uurinud positiivseid ja negatiivseid vööndeid looduses ja leidnud huvitavaid seoseid. Oleks väga huvitav tutvuda teiste poolt pildaga uurimuste tulemusi kinnitustleidnud faktidega. Samuti on huvitavad nähtused looduslikud- „maapinna energia anomaaliad“. Kas ja kuidas ja millega on võimalik nende tugevust, võimsust mõõta?

*

Mind vaimustab mõte kodu planeerimisest. Mida võiksid ja peaksid inimesed oma maja krundi valikul arvestama? Millised on ohud, sest on teada juhtumeid, kus kimbutab pikne või mingil muul põhjusel ei saa pererahvas iial rahu ega õnne maitsta. Hea oleks mõni eluline näide.


Küsi edualast nõu!
Lisa ostukorvi
10 €Edu Sulle!

Aratava OÜ