Ettevõttest


Aratava OÜ
on edutooteid ja –teenuseid pakkuv teadmusettevõte, kelle peamine eesmärk on nõustada inimesi elama nende enda unistuste kõrgema elustandardi järgi, võimaldades neil seeläbi saada oma eluedu valitsejateks. Teadmusväljundite (tooted/teenused) aluseks on aastakümnete pikkune kogemus ja arendustöö.

Ettevõtte visiooniks on olla tunnustatud ja hinnatud teadmusettevõte, mille tagab eluedu alaste teadmusjuhiste originaalsus, efektiivsus ja koostöö partneritega.

Ettevõtte missiooniks on teha eluedu alaste teadmusjuhiste õppimine ja omandamine  kättesaadavaks kõikidele eduhuvilistele, kes näevad selles enda jaoks positiivset kasu.

Sümboolika
Ettevõtte logo sümboliseerib Päikese, Maa ja Kuu vaimset ürgolemust, kahepolaarsust, jumalikku mõistust ja materiaalses maailmas toimivaid üldisi seaduspärasusi.

Elu on armastus edu juures ja edu on vaimsus valitseja juures!

Eluedu valitseja on armastuses elava inimese vaim!
Eduõpetaja 


 Dr. Viljo Viljasoo on tuntud staažika lektorina, nõustajana ja inimeste elu- ja keskkonnaalaste probleemide lahendajana bioenergeetika ja –informaatika alal

Ta on osalenud paljukordselt ekspeditsioonides püramiididesse ja on Eestis kompetentseim püramidoloog. 

Dr. Viljasoo on õpetanud tuhandeid inimesi kasutama pendlimeetodit oma probleemide lahendamiseks.


Püramiid on iga inimese kodus Tema tarkuse majakas!  

  "Mõne sõnaga endast. Olen õppinud Tartu I. Keskkoolis pisut rohkem matemaatikat ja füüsikat, lõpetanud Leningradi (ST. Peterburg) Külmtööstuse Tehnoloogia Instituudi insenerina. Tehnikateadlasena olen kaitsnud doktorikraadi ja töötanud 28. aastat mitmetes kõrgkoolides õppejõuna. Aastast 1989 olen õpetanud Eesti inimesi elus edukamalt, huvitavamalt ja õnnelikumalt oma probleemidega toime tulema. Olen parimates aastates, ilusa kodu ja toreda perega õnnelik ja rahulolev inimene."

Dr. V. Viljasoo


EdusaavutusedEttevõte Aratava OÜ sünnipäeva tähistame alates
2015. aastast igal 27. oktoobril!
Põnevaid lugusid meie mõtetest ja tegevustest saab aeg-ajalt lugeda ajakirja Tervendaja  väljaannetest ja varem avaldatud artikleid meie arhiivist.

Igal aastal on Eluedu Valitseja Kursusel osalenud uued ja andekad eduõpilased.

Koostöös Teadliku Arenguga ja nüüdsest ka Kolmanda Silma Festivaliga ning BlissTray Jõuluturuga oleme osalenud põnevate loengutega, bioinformaatika ja pendlikasutamise praktikaga, püramiidihuviliste nõustamistega Tallinnas.

Koos Heliseva Sõnumiga jagame kuulajatele uusi eduteadmisi Südame Tarkuse Päevadel.

Intuitiivteaduste Koolis osaleme inimeste sensitiivsete ja eduvõimete arendamises.

Oleme avatud esinemis- ja nõustamiskutsetele, nagu seda on teinud Ilmatsalu huvikeskus Tartumaalt, Esoteerika Keskus Raplamaalt, Väärikate Ülikool Järvamaalt.

Koostöös EH TANDEM UÜ-ga on valminud ilusad, ehedast männipuidust tervistavad ja eduarendavad topeltsõrestikpüramiidid.

Oleme koostööd teinud kauneid ja praktilisi mudelpüramiide arendava ettevõttega 
Pyramid Products OÜ

Meie klassikalisi pendleid on bioinformaatika huvilised saanud soetada  Loitsukelleri poest Tartust/Tallinnast, Jansuki poest Tallinnast ja  Riiamarii poest Pärnust.

Oleme arendanud välja uusi edutooteid, aidanud sadadel inimestel üle Eesti saavutada paremat edu ja tervist ning oleme edaspidigi avatud koostööks kõikide huvilistega.

Aitäh, et oled olnud meiega!
 
Püramidoloogia
Pendlipraktika
Sfinksi dekodeerimine
Ettevõtte kontaktandmed
Ettevõtte nimi: Aratava OÜ

Registrikood: 12935747

Aadress: 51009 Tartu, Leete 4-2

Pangakonto:  EE511010220247646220 (SEB)

E-post: info@aratava.ee

Kontakttelefon: +372 58 30 3883 (Viljam Viljasoo)Edu meile kõigile!

Aratava OÜ