Bioenergeetilise sobivuse kaart


Bioenergeetilise sobivuse kaart aitab Sul omandada teadlikkuse
bioenergeetilises suhtlemises!

Bioenergeetilise sobivuse kaardilt selgub vastavalt inimese sünnikuu ja -aasta andmetele tema biovälja elektroenergia valitsev polaarsus, laetuse tase ja magnetenergia valitsev polaarsus ja tase. Kasutades bioenergeetilise sobivuse kaarti, omandavad inimesed teadlikkuse bioenergeetilises suhtlemises - kes kellega, kuidas bioenergeetiliselt sobivad.

(pildil on fragment tootest)

Bioenergeetilise sobivuse kaardi kirjeldus


Bioenergeetilise sobivuse kaart koosneb bioenergiate ja karakterite jaotuvuse spektrogrammist, bioenergeetilistest eritunnustest ning tunnusomaduste skaalast!
 

Karakterite järgi on määratavad Sind iseloomustavad bioenergiad ja Sinule sobivamad püramiidi välisenergiad ning Sinu karakteritele vastavad ilmakaared selleks, et järeldada nende osatähtsust Sinu elus.

Eritunnustest selgub, vastavalt Sinu sünnikuu ja -aasta tähemärgile, Sinu biovälja elektroenergia valitsev polaarsus (+, -), laetuse tase (1, 2 …) ja magnetenergia valitsev polaarsus (N, S) ja tase.

Bioenergeetilise tunnuse maatriksi abil on võimalik määrata Sinu sünnikuu (J-JÄÄR, S-SÕNN j.n.e.) ja -aasta (R-ROTT, P-PÜHVEL j.n.e.) tähemärkide kombinatsioonile vastavat bioenergeetilist tunnust ja selle järgi Sinu bioenergia sobivust nii püramiidi välisenergiatega, kui ka teiste inimeste bioenergiatega.

Tunnusomaduste skaalalt ilmneb, et tulenevalt inimorganismi bioenergia eripärasest mitmekesisusest on inimkond koosnev polaarsuselt  vastandaktiivset ja neutraalset temperamenditüüpi esindajatest, kes ka toimivad vastavalt ümbritsevasse maailma ja on omakorda selle poolt mõjutatud.

Head bioenergeetilist valitsemist!

 V. Viljasoo

Bioenergeetilise sobivuse kaart

Lisa ostukorvi
3 €
NB! Toodet väljastame ainult paberil.


Edu Sulle!

Aratava OÜ