Karakterastroloogilise sobivuse kaart


Karakterastroloogilise sobivuse kaardiga omandad Sa intellektuaalse selgeltnägelikkuse suhtlemises!


Karakterastroloogilise sobivuse kaardi algelemendiks on ristkülik, millesse on eralduskaldjoone suhtes kantud inimeste sünnikuu ja -aasta astroloogilised märgid. Kõrval on esitatud nende iseloomude võtmesõnad ja omavaheline sobivus.

(pildil on fragment tootest)


Karakterastroloogilise sobivuse kaardi kirjeldus


Ütle, missugune loom Sa oled 
ja ma ütlen, missugune on Sinu iseloom!

Karakterastroloogilise sobivuse kaardi kohaselt jaotatakse inimesed oma iseloomult kardinaalseteks, kindlateks ja muutlikeks, iseloomu temperamendi poolest aga ülema (tuli,õhk) ja alama (vesi,maa) temperamendi esindajateks. Antud skeemi uudsuseks ja eripäraks on Päikese ja Kuu, ehk Lääne- ja Idamaade astroloogiliste tarkuste koosarvestamine. Skeemi algelemendiks on ristkülik, millesse on eraldusjoone suhtes kantud inimeste sünnikuu ja –aasta astroloogilised iseloomakesed. Kõrval on antud nende iseloomude võtmesõnad ja omavaheline sobivus.

Iseloomude „puhtaid“ kombinatsioone on 144 (12x12). Stabiilsemad on nende inimeste iseloomud, kellede astroloogilised iseloomad asuvad ühes ristkülikus või ristkülikutes, mis on omavahel pikema või lühema küljega või tippudega ühendatud.

Sa ei eksi, kui arvestad, et sünnikuu iseloomad vahetuvad iga kuu 21. kuupäeval. Sel juhul omab uus märk 80% ja vana märk 20% mõjuvõimu. 21. kuupäevale eelnevate või järgnevate 2-3 kuupäeva jooksul stabiliseerub iseloomake „puhtana“. Uue aasta algul sündinud inimeste iseloomakeste „puhtust“ või kombinatsioone on täpsem määrata infoväljast.

Kasuta karakterastroloogilise sobivuse kaarti ja Sa omandad intellektuaalse
selgeltnägelikkuse suhtlemises!

Head karakterastroloogilist valitsemist!

 V. Viljasoo

Karakterastroloogilise sobivuse kaart
Lisa ostukorvi
3 €
NB! Toodet väljastame ainult paberil.


Edu Sulle!

Aratava OÜ